nagłówek h1

Boris Zimmermann zasila szeregi Uni Cat'a

Na oficjalnej stronie Uni Cat'a pojawiłą się informacja o nowym członku w ekipie!

Dodano: 2017-05-31

"Jego pierwsze doświadczenia z sumami Boris zdobywał 7 lat emu. Sumowe kroki stawiał na prywatnym stawie niedaleko swojego domu, wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie łowcą króla Europejskich rzek i zbiorników. Jego pierwszy okaz suma miał zalewie 120cm, ale adrenalina sprawiłą, że cały drżał! Zaraził się sumami na dobre, stało się to nakrotykiem! Zbierał swoje doświadczenia w najbardziej znanych łowiskach Europy. Odwiedził Włochy, Hiszpanię, Francję. Ale większość czasu spędzał nad rodzimą rzeką w Niemczech - Renie. Boris zawsze stawiał na sprzęt z najwyższej półki. Od najmniejszych elementów zestawu, po wędziska i kołowrotki. Urzekł nas swoim zamiłowaniem do sumów oraz profesjonalizmem, które niewątpliwie wprowadzi do naszej marki!"

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com