nagłówek h1

Bojka sumowa - działanie i montaż

Zapraszamy na krótką prezentację Marka Gackowskiego, w której omawia działanie bojki oraz jak ją zamocować. 

Dodano: 2019-04-30

Mikado o filmie:
Problem z zacięciem suma, zestawem ustawionym w tzw. klatce? Razem z bojką z serii Cat Territory spieszymy Wam z pomocą. Przygotowaliśmy dla Was serię filmów instruktażowych, ukazujących walory tego produktu w praktyce. W pierwszej części poznacie naszą bojkę z serii Cat Territory. W kolejnych odsłonach tej serii pokażemy jak postawić bojkę i zamontować końcowy zestaw. 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com