nagłówek h1

Black Cat Team na Renie testuje systemy do martwych ryb

Dwaj czołowi sumiarze z ekipy Black Cat Team udowodnili skuteczność łowienia systemami do martwych ryb!

Dodano: 2017-05-31

Stefan Seuss i Kevin Weiß połączyli siły nad największą rzeką w Niemczech. Ren to niewątpliwie bardzo wymagające łowisko. Panuje tam wiele zakazów, które uniemożliwiają stosowanie wielu skutecznych metod połowu sumów. Cel wyjazdu był jeden - udowodnić skuteczność nowych systemów do zbrojenia martwych ryb. Wędkarze po wyjściu systemów byli raczej sceptycznie nastawieni do tego typu rozwiązań. W Polsce równięż nie słyszy się w naszym środowisku o łowieniu martwymi rybami metodami stacjonarnymi. Kevin i Stefan udowodnili, że postawienie martwej ryby na odpowiednim zestawie oraz w odpowiednim miejscu może zaowocować sukcesem! Udało im się przechytrzyć wiele ryb w tym, aż trzy przekoryczyły 200cm! Wędkarstwo sumowe rozwija się w niesamowitym tempie, warto więć czasami eksperymentować i być krok do przodu od innych!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com