nagłówek h1

Black Cat dla początkujących, ale nie tylko.

 Każdy z nas, z pewnością nie raz stanął przed dylematem sprzętowym. Z jednej strony mnogość dostępnego asortymentu, z drugiej, chęć rozsądnego dysponowania budżetem i zakupu jak najlepszego jakościowo sprzętu, za relatywnie niedużą kwotę. Da się tak w ogóle?

Dodano: 2020-08-30

 Zapraszamy na kolejną filmową produkcję, tym razem zmontowaną przez chłopaków z Black Cat Team, traktującą o budżetowych modelach tej marki. To świetne rozwiązanie dla początkujących sumiarzy, ale my uważamy, że i doświadczonemu amatorowi "wąsów" przyniesie radość z użytkowania!

OBEJRZYJ FILM

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com