nagłówek h1

Baitbox.pl otwiera się na sumiarzy i spinningistów!

Pełną parą idą przygotowania do otwarcia centrum wędkarskiego Baitbox.pl. Półki i stojaki intensywnie zapełniają się sprzętem, a z udostępnionych zdjęć wynika, że nawet najwybredniejszy wędkarz znajdzie tam coś dla siebie. Od teraz w sklepie pojawi się pełna oferta dla wędkarzy sumowych i spinningowych!

Dodano: 2019-10-02

Czytaj również: Żyłka bez pamięci

W nowym centrum wędkarskim o powierzchni 600 m2, oprócz pełnej oferty karpiowej od teraz pojawi się spinning, sum, feeder oraz wędkarstwo morskie w naprawdę dużym wyborze. To od tej chwili profesjonalny sklep ogólno-wędkarski. Wielkie otwarcie już w najbliższą sobotę 5 października. Nowa lokalizacja sklepu, to Siechnice, ul. Opolska 30 - zaledwie 3 km od Wrocławia.

Pierwsze co przykuło naszą uwagę, to ogromna ilość najróżniejszych przynęt spinningowych renomowanych firm. Keitech, Westin, Savage Gear to tylko niektóre z nich. Leżą na półkach i wiszą na ścianach niczym kolorowe słodycze, kusząc na razie wędkarzy. Ryby skuszą nad wodą...

Z informacji jakie docierają z profilu Facebookowego sklepu na pewno zaciekawi was też fakt, że w sklepie wyrósł ogromny las. Las wędek, których jest blisko 500 rodzajów. Na wszystkie wędki przewidziane jest 20% rabatu! Mało? To coś, co zainteresuje zwłaszcza fanów spinningowania. Do każdej pary okularów WilleyX zakupionej w dniu otwarcia otrzymacie pływak o wartości 55 zł! Imponująco wygląda również „ścianka” dla łowców sumów i doskonale zaopatrzony dział odzieżowy. Teraz każdy będzie mógł łowić ryby ubrany jak zawodowiec.

Wśród zaproszonych gości (z branży spinningowej) będą między innymi:
Tomek Pietraszczuk - Wileyx, Deeper, Westin
Andrzej Lipiński - woblery Hunter
Darek Bulek, Darek Cieślewicz - Shimano
Wiesław Wojtasz - Prologic, Savage Gear
Przemek Broniarczyk - Daiwa
Kamil Zaczkiewicz - Dragon


Bieżące informacje na temat otwarcia sklepu znajdziecie na profilu FB - Baitbox.pl


Podczas uroczystego otwarcia wszyscy chętni będą mogli poczęstować się grochówką, żurkiem, bigosem czy tradycyjnym chlebem ze smalcem. Zimnego piwka nie zabraknie!

Zapraszamy w imieniu właścicieli sklepu Baitbox. Sobota, 5 października, Siechnice, ul. Opolska 30. Start o godzinie 9:00. Uroczyste otwarcie sklepu potrwa do godziny 16:00.

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com