nagłówek h1

Baitbox.pl otwiera się na sumiarzy i spinningistów!

Pełną parą idą przygotowania do otwarcia centrum wędkarskiego Baitbox.pl. Półki i stojaki intensywnie zapełniają się sprzętem, a z udostępnionych zdjęć wynika, że nawet najwybredniejszy wędkarz znajdzie tam coś dla siebie. Od teraz w sklepie pojawi się pełna oferta dla wędkarzy sumowych i spinningowych!

Dodano: 2019-10-02

Czytaj również: Żyłka bez pamięci

W nowym centrum wędkarskim o powierzchni 600 m2, oprócz pełnej oferty karpiowej od teraz pojawi się spinning, sum, feeder oraz wędkarstwo morskie w naprawdę dużym wyborze. To od tej chwili profesjonalny sklep ogólno-wędkarski. Wielkie otwarcie już w najbliższą sobotę 5 października. Nowa lokalizacja sklepu, to Siechnice, ul. Opolska 30 - zaledwie 3 km od Wrocławia.

Pierwsze co przykuło naszą uwagę, to ogromna ilość najróżniejszych przynęt spinningowych renomowanych firm. Keitech, Westin, Savage Gear to tylko niektóre z nich. Leżą na półkach i wiszą na ścianach niczym kolorowe słodycze, kusząc na razie wędkarzy. Ryby skuszą nad wodą...

Z informacji jakie docierają z profilu Facebookowego sklepu na pewno zaciekawi was też fakt, że w sklepie wyrósł ogromny las. Las wędek, których jest blisko 500 rodzajów. Na wszystkie wędki przewidziane jest 20% rabatu! Mało? To coś, co zainteresuje zwłaszcza fanów spinningowania. Do każdej pary okularów WilleyX zakupionej w dniu otwarcia otrzymacie pływak o wartości 55 zł! Imponująco wygląda również „ścianka” dla łowców sumów i doskonale zaopatrzony dział odzieżowy. Teraz każdy będzie mógł łowić ryby ubrany jak zawodowiec.

Wśród zaproszonych gości (z branży spinningowej) będą między innymi:
Tomek Pietraszczuk - Wileyx, Deeper, Westin
Andrzej Lipiński - woblery Hunter
Darek Bulek, Darek Cieślewicz - Shimano
Wiesław Wojtasz - Prologic, Savage Gear
Przemek Broniarczyk - Daiwa
Kamil Zaczkiewicz - Dragon


Bieżące informacje na temat otwarcia sklepu znajdziecie na profilu FB - Baitbox.pl


Podczas uroczystego otwarcia wszyscy chętni będą mogli poczęstować się grochówką, żurkiem, bigosem czy tradycyjnym chlebem ze smalcem. Zimnego piwka nie zabraknie!

Zapraszamy w imieniu właścicieli sklepu Baitbox. Sobota, 5 października, Siechnice, ul. Opolska 30. Start o godzinie 9:00. Uroczyste otwarcie sklepu potrwa do godziny 16:00.

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com