nagłówek h1

A miał być kleń...

Zimą co jakiś czas pokazujemy wam jakie sumy wyciągają we Francji, Włoszech czy Hiszpanii. Wiadomo, u nas trwa aktualnie przerwa techniczna aż do czerwca i zgodnie z książkowymi prawidłami sumy w naszych zimnych wodach nie żerują i nie pobierają pokarmu czekając na ocieplenie.

Dodano: 2020-02-11

Widocznie sum, którego złowił Piotr Piasecki z ekipy Mikado, nie czytał tych książek ponieważ zaatakował przynętę w środku kalendarzowej zimy! Piotrowi udało się go wyciągnąć podczas polowania na klenie. Żeby wyholować taką bestię na kleniowy sprzęt trzeba mieć mnóstwo szczęścia i niebanalne umiejętności. To jest dopiero niespodziewany przyłów! Gratulujemy!

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com