nagłówek h1

7 sumów w jedną noc

Piotr Boufał kolejny raz pokazał klasę łowiąc mega sumy na Odrze. W wyprawie towarzyszyli mu Rafał, Tomek, Bartek i Łukasz. Jedynym zmartwieniem było to czy Odra utrzyma swój podwyższony stan do następnego dnia.  

Dodano: 2019-09-09

Niestety wskaźniki powyżej chłopaków wskazywały już trend malejący. Musieli szybko reagować i liczyć na to, że chociaż przez część nocy stan wody się utrzyma. Materiał jest złożony z dwóch wyjazdów. Na pierwszym udało się złowić tylko maleństwa natomiast na drugim ryby dopisały i to bardzo. Wyholowano 7 wąsów. Prócz relacji znajdziecie wiele ciekawych wskazówek. Dowiecie się gdzie i w jaki sposób rozstawić zestawy w płytkiej wodzie. Zobaczycie metodę podwodnego spławika, podwiązkę - chlapacza, a nawet odciągi. 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com