nagłówek h1

5 sumów na verticala

Pozostając w sumowych klimatach zajrzeliśmy co się dzieje za granicą. A tam wielkie sumy mają się dobrze, a ich łowcy jeszcze lepiej, o czym świadczą wspaniałe efekty. Zobaczcie krótki raport z wyprawy jednego z takich szczęśliwych wędkarzy.

Dodano: 2020-02-23

Eric Thiriet z francuskiego teamu Uni Cat wybrał się na sumy. Łowił z pontonu na verticala. Wędka Vencata Pro Belly Stick i młynek Aquantic BG 4001. A efekty? 5 sumów w tym 3 ponad dwumetrowe sztuki! Największy okaz mierzył 221 cm! Gratulujemy!

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com