nagłówek h1

30 garbusów 40+ z wód PZW

Kacper Dowksza pokazał klasę łowiąc ostatnio grubego garbusa o długości 51,7 cm. Jednak to nie wszystko, ten sezon stoi u niego pod znakiem samych dużych okoni 40 plus i to z polskich wód PZW.  

Dodano: 2019-08-17

To był zdecydowanie jego największy cel tego roku. Spełnił swoje marzenie łowiąc na spinning łącznie 30 garbusów przekraczających magiczne 40 cm. Spędził na poszukiwaniu tej ryby kilkaset godzin na wodzie, przerzucając kilka tysięcy okoni licząc na to, że w końcu dorwie się do tych największych.

Czytaj również: Okoniowy dublet

Jak mówi Kacper morał jest prosty. Nie szukajmy złotych przynęt, metod i sprzętu. Spędzajmy czas, który marnujemy w internecie na szkolenie własnych umiejętności i nabywaniu nowych nad wodą, pamiętając że nic nie jest lepszym poligonem doświadczalnym.  

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com