nagłówek h1

230 i 215 na nowy system montażu!

Tak naprawdę ciężko stwierdzić czym to cudo jest. Testerzy UniCat'a nazywają to innowacyjnym systemem, jeszcze inni nową przynętą. Najważniejsza jednak jest skuteczność tego czym łowimy. Niewątpliwie nowy Delta Teaser jest skuteczny!

Dodano: 2017-04-03

O skuteczności tych przynęt przekonał się członek Francuskiego UniCat'a łowiąc dwa olbrzymy 230 i 215cm. Wąsacze udało się sprowokować przy pomocy użycia kwoka, ale jak twierdzi sam łowca - nowym Teaserem możemy łowić również czystym verticalem. Emitowane przez przynętę fale hydroakustyczne można jeszcze dodatkowo wzmocnić. Wysarczy poruszać odpowiednio wędką. Te drgania są wyczuwalne na szczytówce, ponieważ woda przewodzi dźwięk 18 razy szybciej niż powietrze. Więcej o tej przynęcie znajdziesz TUTAJ

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com