nagłówek h1

2+ nowego członka ekipy Madcat Polska

Mamy czerwiec, a z wielu miejsc dochodzą słuchy, że część sumów jeszcze oddaje się miłosnym igraszkom. To może tłumaczyć zmienne szczęście łowców sumów polujących na naszych rodzimych wodach. Jednak niektórym szczęście dopisało.

Dodano: 2020-06-19

Tomek, nowy członek ekipy Madcat Polska skusił pięknego wąsacza gabarytów 200+. Ryba zameldowała się o poranku i wylądowała na wilgotnej trawie, gdzie zapozowała do sesji wraz ze szczęśliwym łowcą. Przy okazji Tomek przetestował nowego X-Tazz'a 330 wraz z podpiętym młynkiem Quick 4 w wersji 9000. Gratulujemy wspaniałego okazu!

Czytaj również: Rodzinny sum z Renu

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com