nagłówek h1

2+ nowego członka ekipy Madcat Polska

Mamy czerwiec, a z wielu miejsc dochodzą słuchy, że część sumów jeszcze oddaje się miłosnym igraszkom. To może tłumaczyć zmienne szczęście łowców sumów polujących na naszych rodzimych wodach. Jednak niektórym szczęście dopisało.

Dodano: 2020-06-19

Tomek, nowy członek ekipy Madcat Polska skusił pięknego wąsacza gabarytów 200+. Ryba zameldowała się o poranku i wylądowała na wilgotnej trawie, gdzie zapozowała do sesji wraz ze szczęśliwym łowcą. Przy okazji Tomek przetestował nowego X-Tazz'a 330 wraz z podpiętym młynkiem Quick 4 w wersji 9000. Gratulujemy wspaniałego okazu!

Czytaj również: Rodzinny sum z Renu

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com