nagłówek h1

120 cm szczęscia!

Metrowe szczupaki zawsze cieszą łowcę emocjonującą walką. A jeśli ten szczupak grubo ten metr przekracza to radość wędkarza i podziw kolegów „po kiju” jest tym większa. Zobaczcie jaką zębatą bestię dopadł Enrico Di Ventura z Westina!

Dodano: 2020-06-24

Udało mu się złowić potężnego szczupaka o długości aż 120 cm! Ryba skusiła się na Zander Teez w kolorze „zander”. Kij jakiego użył w tej walce Enrico to Westin W6 Powerteez o ciężarze wyrzutu 21-70 g. Gratulujemy wspaniałej zdobyczy!

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com