nagłówek h1

120 cm szczęscia!

Metrowe szczupaki zawsze cieszą łowcę emocjonującą walką. A jeśli ten szczupak grubo ten metr przekracza to radość wędkarza i podziw kolegów „po kiju” jest tym większa. Zobaczcie jaką zębatą bestię dopadł Enrico Di Ventura z Westina!

Dodano: 2020-06-24

Udało mu się złowić potężnego szczupaka o długości aż 120 cm! Ryba skusiła się na Zander Teez w kolorze „zander”. Kij jakiego użył w tej walce Enrico to Westin W6 Powerteez o ciężarze wyrzutu 21-70 g. Gratulujemy wspaniałej zdobyczy!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com