nagłówek h1

Zostań autorem Świata Suma

W związku z rozwojem naszego e - magazynu poszukujemy wędkarzy specjalizujących się we wszelkich metodach związanych z łowienie drapieżników, którzy chcieliby pisać artykuły dla Świata Suma. Szczegóły dotyczące współpracy znajdziecie poniżej.

Dodano: 2019-01-08

Nasz e - magazyn w tym roku stał się dwumiesięcznikiem. Z tego też powodu poszukujemy autorów, którzy w ciekawy i pełen pasji sposób potrafią opowiedzieć historię znad wody czy przygotować materiał instruktażowy. W każdym numerze naszego pisma chcemy publikować takie materiały, a co za tym liczymy na Waszą pomoc. Prosimy o kontakt poprzez nasz profil facebookowy oraz maila. Dla najlepszych przewidujemy honoraria i stałą współpracę.

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com