nagłówek h1

Zebco Europe na Rybomanii

Poznańskie Targi Rybomania ruszają już za 3 tygodnie. Jednym z wystawców będzie firma Zebco Europe, która w swojej ofercie posiada między innymi takie marki jak Black Cat czy Quantum.  

Dodano: 2019-01-12

Informacja przesłana przez firmę Zebco:
Już za 3 tygodnie startują największe targi w Polsce i jedne z największych w Europie. W związku z tym nie może nas tam zabraknąć. Na ponad 110 metrach kwadratowych zaprezentujemy ofertę 9 marek, które posiadamy w swoim portfolio. Nasza firma skupia 9 światowych marek: Zebco, Quantum, Rhino, Browning, Fin-Nor, Black Cat, Radical, Magic Trout i VanStaal. Zebco Europe posiada własne oddziały w Anglii, Francji, Polsce i w Niemczech. Już we wrześniu ogłosiliśmy katalog na sezon 2019. Znalazło się w nim 1558 nowych produktów, jednak to jeszcze nie wszystko. W nadchodzącym sezonie w ofercie każdej marki pojawi się wiele nowości począwszy od haków, przez wędziska a na biwaku kończąc.

Podobnie jak w ubiegłym roku podczas 3 dni poznańskiego wydarzenia na naszym stoisku będzie obecny gość specjalny. Jednak jego tożsamość zdradzimy dopiero za kilka dni. Jedno jest pewne – Stoisko Zebco Europe to obowiązkowy punkt na mapie Rybomanii.

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com