nagłówek h1

Yuri Grisendi i ogromny szczupak

Na dźwięk nazwiska Grisendi od razu przychodzą nam do głowy ogromne sumy, które łowi ten świetny wędkarz. Jednak nie tym razem. Na jego kanale pojawiła się relacja z wyprawy do Irladnii, gdzie walczył z pięknymi szczupakami. 

Dodano: 2018-05-10

Tym razem Yuri Grisendi nie na włoskim Padzie czy francuskim Rodanie, a na irlandzkim łowisku, gdzie polował na „zębacze”. Z jakimi wynikami? Tego chyba się domyślacie.

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com