nagłówek h1

Wiślany sum Józka Pojedyńca

Często prezentujemy sumy złowione poza granicami Polski, jednak tym razem przenosimy się nad królową polskich rzek. To tutaj Józef Pojedyniec wyholował niedawno ponad 200 cm wąsacza. 

Dodano: 2018-08-01

Józka nie trzeba specjalnie przedstawiać, co rusz widzimy efekty jego połowów czy to na francuskim Rodanie, czy na naszej rodzimej Wiśle. Tym razem podczas swojej wyprawy „zapiął” i wyholował wąsacza przekraczającego 200 cm. Z resztą zobaczcie sami.

Przy okazji zachęcamy do przesyłania wyników swoich wypraw oraz publikacji wspomnień w dziale „blogi”.  

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com