nagłówek h1

Skuteczna ochrona przed ugryzieniami – Mugga

Niestety komary, kleszcze oraz inne muszki od dłuższego czasu stały się bardzo aktywne. Warto zabezpieczyć się przed bolącymi ugryzieniami, bądź ukoić ich ból.

Dodano: 2018-06-11

W ofercie firmy Mugga znajduje się wiele preparatów, które mają na celu zabezpieczyć nas przed ugryzieniami między innymi kleszczy, much i komarów oraz ukoić ich ból. Produkty tej marki dostosowane są do klimatu umiarkowanego oraz tropikalnego. Dostępne są także takie, które mogą stosować dzieci od 2 roku życia. Wszystkie produkty zostały wykonane na bazie naturalnych olejków oraz ekstraktów roślinnych. Ich główny składnik został odkryty w 1946 roku przez Armię Stanów Zjednoczonych – DEET. Odpycha on komary, meszki, kleszcze, muchy, bąki, kuczmany, moskity oraz roztocza. Warto zastosować Muggę przed wyjazdem sumowym, w końcu nikt nie lubi ugryzień.

Czytaj również: Mata Uni Cat Promo Mat

 

Polecamy artykuły

Rekordowa samotna wyprawa

Opowieści

Rekordowa samotna wyprawa

Mamy sobotę 16 września 2017 roku, dzwoni budzik, jest 6:30 rano, pora wstać ponieważ przede mną kolejna sumowa wyprawa. Miała być, jak każda inna. Okazało się inaczej. To był dzień, kiedy złowiłem suma na miarę rekordu świata.  

Jean-christophe Conéjéro

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Łowiska

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Wyprawa nad Wisłę mazowiecką to coś więcej niż zwykły wyjazd na ryby. To przygoda, to możliwość obcowania z dziką przyrodą, z dala od ludzi. Wyjazd taki, nawet gdy nie uda się nam złowić upragnionej ryby, na długo zapisze się w naszej pamięci, bo na podobnych wyprawach nic nie jest takie samo.  

Mateusz Frankiewicz

Sezon na zębate

Poza sezonem

Sezon na zębate

Zimowo-wiosenne wędkowanie jest dla wielu łowców jedynie przedsmakiem prawdziwego sezonu, który rozpoczyna się dopiero wraz z zakończeniem okresów ochronnych ich ulubionych gatunków. Dla nas, spinningistów, pierwszy dzień maja zawsze był datą niejako magiczną. Nie tylko z powodu długiego wee…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com