nagłówek h1

Savage Gear 4Play V2

10 lat, tyle właśnie zajęło projektantom i testerom Savage Gear przygotowanie przynęty 4Play V2. Dzisiaj zapraszamy na prezentację tego produktu. 

Dodano: 2018-10-27

Pierwszy 4Play od Savage Gear zadebiutował dokładnie dziesięć lat temu, w 2008 roku. Nowa edycja tej kultowej przynęty jest opracowana na podstawie skanowania 3D prawdziwego śledzia. To u nas standard. Wabik składa się z czteroczęściowego korpusu  z trzema łącznikami. Trzy pierwsze segmenty wykonane są z twardego tworzywa ABS, ogon to półmiękka guma PVC. Taka zaawansowana konstrukcja sprawia, że przynęta porusza się z niezwykle nęcącą i prowokującą pracą. Kolejny element to  fotorealistryczna kolorystyka – szczególnie dla realistycznych imitacji ryb! Łącząc w całość tę układankę otrzymujemy wspaniały magnes na wiele gatunków ryb drapieżnych!

4Play V2  będzie dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza to  Swim and Jerk  – o bardzo skutecznej wężowatej pracy z odjazdami na bok w czasie zwijania z pauzami. Jest to przynęta wolno tonąca. Rozmiar 13,5cm/20g jest uzbrojony w dwie kotwice w rozmiarze  #4 i pracuje na głębokości 1-3 stopy., Liplure pracuje na głębokości 2-4’. Pośredni rozmiar 16,5cm/35g wyposażony jest w kotwice #2 i pracuje na identycznej głębokości. Największy Swim & Jerk 20cm/65g posiada kotwice #1 i schodzi na 1-4 stóp. Druga  wersja to  Liplure, charakteryzujący się chaotycznym lusterkowaniem i wężowatą pracą z prowokującym hałasowaniem w czasie zwijania z pauzami. Jest to wersja wolno pływająca. Rozmiary i zbrojenie są identyczne jak poprzednio, ale różnią się one  gramaturą: 13,5cm/18g, 16,5cm/32g i 20cm/62g. Głębokość pracy to kolejno: 2-4 stopy, 3-5 stóp i 4-7 stóp. Wszystkie zastosowane tu kotwice to model  Savage Gear  Kotwica-Y ST36 w wykończeniu DG. Gama kolorystyczna zawiera 6 pozycji.

Savage Gear  4Play V2  będzie dostępny na półkach sklepowych już w czerwcu 2018.

 

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com