nagłówek h1

Savage Gear 3D Smash Tail - NOWOŚĆ

 Na początku lipca w sklepach pojawi się nowa seria przynęt od Sava Gear – 3D Smash Tail. Ta niesamowita przynęta będzie dostępna aż w 5 kolorach, oraz 2 rozmiarach. Zapraszamy do jej filmowej prezentacji.

Dodano: 2018-06-12

NOWA przynęta Savage Gear 3D Smash Tail
Niesamowita przynęta z limitowanej oferty Savage Gear, dostępna będzie już od początku lipca 2018. 3D Smashtail to wabik oparty na skanowaniu 3D prawdziwych młodych pstrągów – posiada on realistyczny kształt i wysoki poziom detali. Obracający się ogon rozbija wodę generując głośne chlupotanie, pozostawia bąble i wyraźny ślad za przynętą. Mały nit w ogonie wzmacnia dźwięk i rozprysk wody nęcąc potężne drapieżniki do ataku! Korpus przynęty wykonany jest z bardzo twardego tworzywa ABS. Wabik będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 10cm / 17g i 13,5cm / 38g których zbrojenie stanowią dwie super ostre kotwice-Y od Savage Gear – w mniejszym modelu rozmiar #2, w większym #1. Przynęta będzie dostępna w pięciu opcjach kolorystycznych.
LINK DO POLSKIEGO FILMU: youtu.be/U4tkKcWkRn4

Z pełną ofertą produktów firmy Savage Gear można się zapoznać na stronie: www.savage-gear.com
Zapraszamy również do dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami marki Savage Gear na: www.facebook.com/SavageGearPolska.
Odwiedź również nasz kanał YouTube: www.youtube.com/SavageGearPolska i Instagram: www.instagram.com/savage_gear_polska.

 

Polecamy artykuły

Rekordowa samotna wyprawa

Opowieści

Rekordowa samotna wyprawa

Mamy sobotę 16 września 2017 roku, dzwoni budzik, jest 6:30 rano, pora wstać ponieważ przede mną kolejna sumowa wyprawa. Miała być, jak każda inna. Okazało się inaczej. To był dzień, kiedy złowiłem suma na miarę rekordu świata.  

Jean-christophe Conéjéro

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Łowiska

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Wyprawa nad Wisłę mazowiecką to coś więcej niż zwykły wyjazd na ryby. To przygoda, to możliwość obcowania z dziką przyrodą, z dala od ludzi. Wyjazd taki, nawet gdy nie uda się nam złowić upragnionej ryby, na długo zapisze się w naszej pamięci, bo na podobnych wyprawach nic nie jest takie samo.  

Mateusz Frankiewicz

Sezon na zębate

Poza sezonem

Sezon na zębate

Zimowo-wiosenne wędkowanie jest dla wielu łowców jedynie przedsmakiem prawdziwego sezonu, który rozpoczyna się dopiero wraz z zakończeniem okresów ochronnych ich ulubionych gatunków. Dla nas, spinningistów, pierwszy dzień maja zawsze był datą niejako magiczną. Nie tylko z powodu długiego wee…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com