nagłówek h1

Savage Gear 3D Smash Tail - NOWOŚĆ

 Na początku lipca w sklepach pojawi się nowa seria przynęt od Sava Gear – 3D Smash Tail. Ta niesamowita przynęta będzie dostępna aż w 5 kolorach, oraz 2 rozmiarach. Zapraszamy do jej filmowej prezentacji.

Dodano: 2018-06-12

NOWA przynęta Savage Gear 3D Smash Tail
Niesamowita przynęta z limitowanej oferty Savage Gear, dostępna będzie już od początku lipca 2018. 3D Smashtail to wabik oparty na skanowaniu 3D prawdziwych młodych pstrągów – posiada on realistyczny kształt i wysoki poziom detali. Obracający się ogon rozbija wodę generując głośne chlupotanie, pozostawia bąble i wyraźny ślad za przynętą. Mały nit w ogonie wzmacnia dźwięk i rozprysk wody nęcąc potężne drapieżniki do ataku! Korpus przynęty wykonany jest z bardzo twardego tworzywa ABS. Wabik będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 10cm / 17g i 13,5cm / 38g których zbrojenie stanowią dwie super ostre kotwice-Y od Savage Gear – w mniejszym modelu rozmiar #2, w większym #1. Przynęta będzie dostępna w pięciu opcjach kolorystycznych.
LINK DO POLSKIEGO FILMU: youtu.be/U4tkKcWkRn4

Z pełną ofertą produktów firmy Savage Gear można się zapoznać na stronie: www.savage-gear.com
Zapraszamy również do dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami marki Savage Gear na: www.facebook.com/SavageGearPolska.
Odwiedź również nasz kanał YouTube: www.youtube.com/SavageGearPolska i Instagram: www.instagram.com/savage_gear_polska.

 

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com