nagłówek h1

Prezentacja nowości 2019 - DAIWA

W ostatnim okresie wiele marek przygotowuje prezentacje nowości na nowy sezon. Kilka dni temu gościliśmy na pokazach firmy Daiwa.

Dodano: 2018-11-08

Na zaproszonych dziennikarzy i przedstawicieli sklepów czekała bogata oferta sprzętu marki Daiwa, zaś jej przedstawiciele prezentowali nowości na zbliżający się sezon. Wśród nowinek znajdują się produkty, które zainteresują zarówno karpiarzy, spinningistów jak i miłośników feedera czy połowu sumów.

Emblem 35 SCW LD QD. Jest to nowa odsłona znanego, a właściwie legendarnego kołowrotka tej marki. W tej wersji wędkarze otrzymają m.in. 6 łożysk kulkowych, system Quick Drag, przekładnię DIGIGEAR, szpulę do dalekich rzutów oraz co ważne (i nie częste) drugą zapasową. Kolejna ciekawostka do wędzisko Crosscast, czyli duża moc i piękne wykończenie zamknięte w tej wędce. Do dyspozycji karpiarzy będzie aż 7 wersji począwszy od 10 ft aż na 13 ft kończąc, zaś ciężary wyrzutowe od 2,75 do 3,5 lbs.

Dla miłośników wodnych potworów Daiwa przygotowała Freams LT. Jest to kołowrotek stworzony w technologii Light & Tough. Wśród głównych parametrów warto podkreślić: 5 łożysk kulkowych, air rotor, krzyżowy nawój żyłki, bardzo cichą oscylację.

Exceler Catfish spin – jak sama nazwa wskazuje jest to ukłon w stornę sumiarzy preferujących aktywny tryb łowienia. Wędka została przygotowana w 5 wariantach (3 długości oraz różne c.w.). Daiwa zastosowała tutaj wysokiej jakości rękojeść EVA oraz dwustopowe przelotki Titanium Oxide.

Wśród nowości marki na zbliżający się sezon znajdziecie jeszcze całą serię pokrowców, toreb spinningowych z serii Prorex, składanych wiader oraz wędzisk i multiplikatorów. Niewątpliwie Daiwa jak co roku przygotowała wiele interesujących propozycji, o których jeszcze nie raz napiszemy.
 

Czytaj również: Cały rok z garbusami

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com