nagłówek h1

Piotr Boufał - „Sumowy raport znad Odry"

 Piotr Boufał to stały bywalec odrzańskich łowisk. W aktualnym numerze Świata Suma zdaje nam „Sumowy raport znad Odry” - zachęcamy do lektury, bo naprawdę warto.

Dodano: 2018-12-04

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Piotrek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 4/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>>
TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


 

Fragment artykułu:
Sezon powoli dobiega końca. Nad naszymi wodami prócz liści w kolorach jesieni zobaczymy tylko najtwardszych zawodników uganiających się za wąsaczami. Myślę jednak, że to dobry moment, aby podzielić się moimi spostrzeżeniami i przemyśleniami z mijającego sezonu.

Ogólne przemyślenia
To był jednej z najcięższych i najbardziej aktywnych sezonów nad wodą w moim życiu. Spędziłem setki godzin nad brzegami Odry, szkoląc moich gości. Dzięki temu miałem możliwość eksperymentować i modyfikować znane wszystkim metody, ale także zestawy końcowe. Nawet po prawie 10 latach tropienia wąsaczy dalej mnie zaskakują.

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com