nagłówek h1

Obfity wypad Michała Chełkowskiego

Kilka tygodni temu pisaliśmy o połowach Michała Chełkowskiego z Catfish Szczecin. Dzisiaj ponownie mamy okazję zaprezentować efekty jego wypadu. 

Dodano: 2018-09-10

Krótki, jednodniowe wędkowanie i 8 wąsaczy na haku. Rozmiary od 70 do 198 cm. Jak przyznaje Michał „dawno nie miałem tak agresywnych brań”. Tak więc sezon na sumy trwa w najlepsze, a i Michał Chełkowski również zapowiada, że już wkrótce znowu rusza na łowy. 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com