nagłówek h1

Nowości w ofercie Black Cat

Od 1 września wszedł w życie nowy katalog firmy Zebco, a zarazem podległego mu sumowego Black Cat oraz spinningowego Quantum. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem oraz poniższą informacją – wielu może się spodobać.  

Dodano: 2018-09-05

W minionym tygodniu w siedzibie firmy w niemieckim Tostedt odbyło się doroczne spotkanie wszystkich pracowników połączone z premierą katalogu na rok 2019. Jak już przyzwyczaili nas projektanci i menadżerowie poszczególnych marek pojawiło się wiele nowości. Jednak najistotniejszą z punktu widzenia Klienta informację przekazał szef sprzedaży w Europie Simon Henton. Znacząca większość produktów w nowym sezonie, bo około 80% pozostanie w tej samej cenie, a kolejne 16% będzie tańsze niż w katalogu z 2018 roku.Black Cat

Sumowa specjalność Zebco Europe. W nowym katalogu na pewno na uwagę zasługują plecionki ZEUS Line oraz S- Line. Pierwsza z nich to czterosplotowa, okrągła linka stworzona z myślą o łowieniu wszelkimi nowoczesnymi metodami. Zeus line występuje w dwóch rozmiarach i nawojach. W ofercie znajdują się plecionki w rozmiarach 0,45 i 0,60 mm. Nasi menadżerowie postanowili nawinąć ją na następujące szpule 180, 300, 400, 450 oraz 3000 metrów. Kolejna z nowych linek w ofercie Black Cat to S- Line. W skrócie plecionka klasy super. S-line posiada 8 niezwykle ciasnych splotów, dzięki czemu idealnie nadaje się do łowienia na spinning oraz podczas dalekich wywózek. Warty podkreślenia jest również fakt, że S- line nie chłonie wody. Stefan Seuß – nasz ekspert od łowienia sumów testował ją przez ostatni rok w najtrudniejszych łowiskach, gdzie walczy z największymi okazami. Plecionka występuje w rozmiarach 0,45 i 0,55 mm oraz nawojach 180, 300, 400, 450 i 3000 metrów. Do nowego katalogu Black Cat postanowiliśmy dodać również bardzo mocną i ekonomiczną latarkę czołową. Batle Cat Headlamp to czołówka LED z wydajnością sięgającą 150 lumenów. Dodatkowo warto podkreślić jej wyjątkowo niską wagę – 48 g. Latarka posiada 4 funkcje świecenia: biały (mocny), biały (przyciemniony). Czerwony oraz SOS.
 


Quantum

Jest to czołowa marka spinningowa, w ofercie której znajdują się świetne przynęty sztuczne, kołowrotki oraz wędki. Na początek kołowrotek Smoke S3. Jest to już jego trzecia generacja. Zgodnie z założeniami projektantów udało nam się zmniejszyć wagę, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości materiałów. W Quantum wyznajemy zasadę „metal tam, gdzie jest to istotne”, czyli jeżeli jesteśmy w stanie odciążyć kołowrotek to robimy to. Jednak jeśli jakiś element musi pozostać mocny i zawierać solidne metalowe elementy to tak robimy. Smoke S3 to 3 rozmiary, których masa waha się od 181 do 292 gram, a nawój to kolejno 69 cm (model 15), 89 cm (model 25) i 96 cm (model 40). W kwestiach technicznych Smoke S3 posiada szkieletową obudowę z aluminium, kabłąk nitrylowo – tytanowy, super wolny system oscylacji. Wędzisko Vapor Noble Limited – jak sama nazwa wskazuje jest to limitowana seria. Wędziska z tej linii to najwyższa klasa i jakość w ofercie Quantum, a dodatkowo wypuszczono tylko 160 numerowanych sztuk. Vapor Noble Limited to spinning o długości 2,55 m i ciężarze wyrzutowym 5 – 45 g. Kolejne istotne elementy tego wędziska to ekstra szybka akcji oraz osprzęt Fuji w postaci uchwytu kołowrotka oraz 9 przelotek. Niech najlepszą rekomendacją dla tego produktu będzie fakt, że nad jego tworzeniem czuwał Dietmar Isaiasch, a sam projekt stał się jego oczkiem w głowie.

Zebco Europe to jedna z najstarszych firm wędkarskich na świecie. Historia tej marki sięga 1860 roku. Od tego czasu nieustannie pracujemy na miano liczącego się producenta sprzętu dla amatorów walki z wodnymi potworami. Zebco Europe jest przedsiębiorstwem skupiającym 9 światowych marek. W tym gronie znajdują się Zebco, Quantum, Rhino, Browning, Fin – Nor, Black Cat, Radical, Magic Trout i VanStaal. W skrócie miłośnik praktycznie każdej odmiany wędkarstwa znajdzie tutaj sprzęt dla siebie.

Aby przejść do katalogu wystarczy kliknąć TUTAJ

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com