nagłówek h1

Mikado wyłącznym dystrybutorem haków BKK

Od września bieżącego roku firma Mikado została wyłącznym dystrybutorem haków BKK w Europie Środkowej. 

Dodano: 2018-10-09

Firma Mikado za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała o poszerzeniu współpracy z firmą BKK (Black King Kong) w ramach której to została wyłącznym dystrybutorem marki w Europie Środkowej. Jak dalej możemy się dowiedzieć: Firma BKK jest liderem haków na rynku chińskim. Istnieje od 1856 r i obecnie jest prowadzona przez 5 pokolenie rodziny, na której czele stoi - pan Zhan.
Haki BKK zdobywają nagrody za design i jakość, zarówno w Chinach, jak i za granicą. „Wszystkie produkty BKK są wyjątkowe. Wkładamy całą naszą wiedzę w przygotowanie każdego haka, który widnieje pod szyldem BKK” – podkreśla Michele Gori, z działu marketingu BKK.

Czytaj również: Black Cat Extreme

Do tej pory kooperacja obydwu przedsiębiorstw opierała się między innymi o takie produkty jak: główki Jigowe JAWS, haki do Method Feeder z przyponami, haki karpiowe i sumowe. 

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com