nagłówek h1

Mata Uni Cat Promo Mat

Bezpieczeństwo złowionej przez nas ryby zawsze znajduje się na pierwszym miejscu. Niezbędne jest posiadanie specjalistycznej maty sumowej, na której możemy w bezpieczny sposób położyć rybę.

Dodano: 2018-06-09

Bezpieczeństwo złowionej przez nas ryby zawsze znajduje się na pierwszym miejscu. Chcemy by wróciła ona cała i zdrowa oraz w jak najlepszej kondycji do swojego naturalnego środowiska. Bardzo ważnym elementem podczas łowienia sumów, podobnie jak w wędkarstwie karpiowym pełni mata. Możemy na niej położyć rybę, odczepić hak bądź kotwice oraz wykonać sesję zdjęciową. Ciekawą propozycję przygotowała marka Uni Cat. Olbrzymia mata sumowa, wykonana z nylonu 210D wyróżnia się swoimi niewielkimi wymiarami transportowymi oraz stylowym wyglądem. Model dostępny w bardzo przystępnej cenie.


Czytaj również: 3 sumy w 3 godziny

 

Zdjęcia  - Uni Cat

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com