nagłówek h1

Mata Uni Cat Promo Mat

Bezpieczeństwo złowionej przez nas ryby zawsze znajduje się na pierwszym miejscu. Niezbędne jest posiadanie specjalistycznej maty sumowej, na której możemy w bezpieczny sposób położyć rybę.

Dodano: 2018-06-09

Bezpieczeństwo złowionej przez nas ryby zawsze znajduje się na pierwszym miejscu. Chcemy by wróciła ona cała i zdrowa oraz w jak najlepszej kondycji do swojego naturalnego środowiska. Bardzo ważnym elementem podczas łowienia sumów, podobnie jak w wędkarstwie karpiowym pełni mata. Możemy na niej położyć rybę, odczepić hak bądź kotwice oraz wykonać sesję zdjęciową. Ciekawą propozycję przygotowała marka Uni Cat. Olbrzymia mata sumowa, wykonana z nylonu 210D wyróżnia się swoimi niewielkimi wymiarami transportowymi oraz stylowym wyglądem. Model dostępny w bardzo przystępnej cenie.


Czytaj również: 3 sumy w 3 godziny

 

Zdjęcia  - Uni Cat

Polecamy artykuły

Rekordowa samotna wyprawa

Opowieści

Rekordowa samotna wyprawa

Mamy sobotę 16 września 2017 roku, dzwoni budzik, jest 6:30 rano, pora wstać ponieważ przede mną kolejna sumowa wyprawa. Miała być, jak każda inna. Okazało się inaczej. To był dzień, kiedy złowiłem suma na miarę rekordu świata.  

Jean-christophe Conéjéro

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Łowiska

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Wyprawa nad Wisłę mazowiecką to coś więcej niż zwykły wyjazd na ryby. To przygoda, to możliwość obcowania z dziką przyrodą, z dala od ludzi. Wyjazd taki, nawet gdy nie uda się nam złowić upragnionej ryby, na długo zapisze się w naszej pamięci, bo na podobnych wyprawach nic nie jest takie samo.  

Mateusz Frankiewicz

Sezon na zębate

Poza sezonem

Sezon na zębate

Zimowo-wiosenne wędkowanie jest dla wielu łowców jedynie przedsmakiem prawdziwego sezonu, który rozpoczyna się dopiero wraz z zakończeniem okresów ochronnych ich ulubionych gatunków. Dla nas, spinningistów, pierwszy dzień maja zawsze był datą niejako magiczną. Nie tylko z powodu długiego wee…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com