nagłówek h1

MAD CAT Clonk Teaser

Sezon sumowy rozpoczął się już na dobre. Aby mieć jak najlepsze szanse na spotkanie z największym wąsaczem warto wyposażyć się w niezawodne przynęty.

Dodano: 2018-06-05

W Polsce już od 6 dni można łowić sumy. Aby jednak mieć możliwość na spotkanie z największym wąsem trzeba uzbroić swój sumowy ekwipunek w najlepsze i niezawodne elementy, które zachęcą do współpracy niemałą rybę oraz nigdy nas nie zawiodą podczas holu naszego rekordowego okazu.
Warto zwrócić uwagę i spróbować przynęty, które od kilku lat znajdują się w czołówce przynęt poświęconych do verticala. Clonk Teaser to sumowy smakołyk, który faluje przy ruchu w wodzie. Dostępny jest w 4 gramaturach, oraz 4 kolorach. Próbowaliście już coś złowić przy jego użyciu? Jeśli tak pochwalcie się swoimi zdobyczami.


 

Zdjęcia MAD CAT Polska.

Polecamy artykuły

Rekordowa samotna wyprawa

Opowieści

Rekordowa samotna wyprawa

Mamy sobotę 16 września 2017 roku, dzwoni budzik, jest 6:30 rano, pora wstać ponieważ przede mną kolejna sumowa wyprawa. Miała być, jak każda inna. Okazało się inaczej. To był dzień, kiedy złowiłem suma na miarę rekordu świata.  

Jean-christophe Conéjéro

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Łowiska

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Wyprawa nad Wisłę mazowiecką to coś więcej niż zwykły wyjazd na ryby. To przygoda, to możliwość obcowania z dziką przyrodą, z dala od ludzi. Wyjazd taki, nawet gdy nie uda się nam złowić upragnionej ryby, na długo zapisze się w naszej pamięci, bo na podobnych wyprawach nic nie jest takie samo.  

Mateusz Frankiewicz

Sezon na zębate

Poza sezonem

Sezon na zębate

Zimowo-wiosenne wędkowanie jest dla wielu łowców jedynie przedsmakiem prawdziwego sezonu, który rozpoczyna się dopiero wraz z zakończeniem okresów ochronnych ich ulubionych gatunków. Dla nas, spinningistów, pierwszy dzień maja zawsze był datą niejako magiczną. Nie tylko z powodu długiego wee…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com