nagłówek h1

MAD CAT Clonk Teaser

Sezon sumowy rozpoczął się już na dobre. Aby mieć jak najlepsze szanse na spotkanie z największym wąsaczem warto wyposażyć się w niezawodne przynęty.

Dodano: 2018-06-05

W Polsce już od 6 dni można łowić sumy. Aby jednak mieć możliwość na spotkanie z największym wąsem trzeba uzbroić swój sumowy ekwipunek w najlepsze i niezawodne elementy, które zachęcą do współpracy niemałą rybę oraz nigdy nas nie zawiodą podczas holu naszego rekordowego okazu.
Warto zwrócić uwagę i spróbować przynęty, które od kilku lat znajdują się w czołówce przynęt poświęconych do verticala. Clonk Teaser to sumowy smakołyk, który faluje przy ruchu w wodzie. Dostępny jest w 4 gramaturach, oraz 4 kolorach. Próbowaliście już coś złowić przy jego użyciu? Jeśli tak pochwalcie się swoimi zdobyczami.


 

Zdjęcia MAD CAT Polska.

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com