nagłówek h1

Kwok Weglowy Stefan Seuß Special - Black Cat

Kwoki to jeden z bardziej skutecznych rodzai wabika, którego z pewnością większość z sumiarzy zna. Przyjrzyjmy się nieco bliżej co przygotowała dla nas firma Black Cat.

Dodano: 2018-06-06

Kwoki to nieodzowny element naszego wyposażenia kiedy decydujemy się łowić sumy metodą verticalną, ale nie tylko. Znajduje on również swoje zastosowanie w innych technikach połowu wąsaczy. Firma Black Cat przygotowała wyjątkowy kwot Stefana Seußa. Specjalny kształt jego trzonka tworzy mocne fale podczas kwoczenia, dzięki czemu łatwo mogą nim posługiwać się nawet niedoświadczeni sumiarze. Cały kwok wykonany jest z włókna węglowego i jest bardziej wytrzymały od standardowych rozwiązań.  Jego długość wynosi 38cm, zaś waga zaledwie 83g.

Czytaj również: MAD CAT Clonk Teaser

Zdjęcia Zebco Europe

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com