nagłówek h1

Kwok Weglowy Stefan Seuß Special - Black Cat

Kwoki to jeden z bardziej skutecznych rodzai wabika, którego z pewnością większość z sumiarzy zna. Przyjrzyjmy się nieco bliżej co przygotowała dla nas firma Black Cat.

Dodano: 2018-06-06

Kwoki to nieodzowny element naszego wyposażenia kiedy decydujemy się łowić sumy metodą verticalną, ale nie tylko. Znajduje on również swoje zastosowanie w innych technikach połowu wąsaczy. Firma Black Cat przygotowała wyjątkowy kwot Stefana Seußa. Specjalny kształt jego trzonka tworzy mocne fale podczas kwoczenia, dzięki czemu łatwo mogą nim posługiwać się nawet niedoświadczeni sumiarze. Cały kwok wykonany jest z włókna węglowego i jest bardziej wytrzymały od standardowych rozwiązań.  Jego długość wynosi 38cm, zaś waga zaledwie 83g.

Czytaj również: MAD CAT Clonk Teaser

Zdjęcia Zebco Europe

Polecamy artykuły

Rekordowa samotna wyprawa

Opowieści

Rekordowa samotna wyprawa

Mamy sobotę 16 września 2017 roku, dzwoni budzik, jest 6:30 rano, pora wstać ponieważ przede mną kolejna sumowa wyprawa. Miała być, jak każda inna. Okazało się inaczej. To był dzień, kiedy złowiłem suma na miarę rekordu świata.  

Jean-christophe Conéjéro

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Łowiska

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Wyprawa nad Wisłę mazowiecką to coś więcej niż zwykły wyjazd na ryby. To przygoda, to możliwość obcowania z dziką przyrodą, z dala od ludzi. Wyjazd taki, nawet gdy nie uda się nam złowić upragnionej ryby, na długo zapisze się w naszej pamięci, bo na podobnych wyprawach nic nie jest takie samo.  

Mateusz Frankiewicz

Sezon na zębate

Poza sezonem

Sezon na zębate

Zimowo-wiosenne wędkowanie jest dla wielu łowców jedynie przedsmakiem prawdziwego sezonu, który rozpoczyna się dopiero wraz z zakończeniem okresów ochronnych ich ulubionych gatunków. Dla nas, spinningistów, pierwszy dzień maja zawsze był datą niejako magiczną. Nie tylko z powodu długiego wee…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com