nagłówek h1

Karolina i mętnookie wampiry

Gdyby spytać spiningistów na co polują, to większość pewnie odpowie „szczupak”, czasem „okoń. Jednak są i tacy, który zakochali się w „mętnookich”. 

Dodano: 2018-08-08

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała dla Was Karolina? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>>
TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 

Fragment artykułu:

Początki mojej przygody z sandaczem były trudne, ale nauczyły mnie cierpliwości. Wertowałam niezliczoną liczbę książek i stron internetowych, aby jak najlepiej poznać tego osobnika, a moje pudełka powiększały swoją objętość o przynęty, których wcześniej nie używałam. W końcu przyszedł czas na sprawdzanie zdobytej wiedzy w praktyce. W tamtym czasie nawet nie śniłam o echosondzie, dlatego byłam zdana na moją własną wiedzę o specyfice zbiornika zaporowego w rodzinnych stronach, którą zdobywałam przez całą moją przygodę z wędkarstwem. W późniejszym czasie powiększyłam swoje umiejętności w łowieniu sandaczy, ucząc się od specjalistów w tej dziedzinie nad rzeką Ebro w Hiszpanii. 

Czytaj również: Letnie okonie z Fox Rage

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com