nagłówek h1

Jesienne sumy - Rafał Stasiak

Jesień w tym roku była, a właściwie nadal jest wyjątkowa. Na przełomie września i października ciągle mieliśmy temperatury przekraczające 20 stopni. O tym jakie przygody spotkały Rafała Stasiaka podczas jesiennego „sumowania” przeczytacie w aktualnym wydaniu Świata Suma. 

Dodano: 2018-11-02

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Rafał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 4/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>>
TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.

Rolnicy narzekają – no bo susza, strażacy – bo dużo pracy, ci z nadwagą – bo gorąco, łysi – bo słońce pali w czachę, itd. Mnie interesowała tylko jedna rzecz, czy ta piękna pogoda spowodowała, że moja ukochana rzeka Warta będzie na tyle głęboka, aby móc popłynąć na ryby. Wtedy jasno się określę, czy stanę po stronie „narzekaczy” czy też „zadowoleńców”. Koniec września to temperatury w przedziale 20-25 stopni (po prostu czysta poezja), praktycznie jeszcze lato, choć to już kalendarzowa jesień. Ryba pięknie jeszcze „gryzie”, a więc do dzieła.
 

 

Polecamy artykuły

Przechytrzyć wąsatego

Opowieści

Przechytrzyć wąsatego

Na liście pożądanych przeze mnie gatunków ryb, które od dawna chciałam złowić, znajdował się duży sum. Doskonale wiedziałam, jak waleczne potrafią być wąsacze, ponieważ w poprzednich latach złowiłam kilka mniejszych okazów, które bardzo mnie zaskoczyły swoją siłą. Nie mogłam więc wytrzymać i zdecyd…

Kasia Kozłowska

Jesienne sumy

Opowieści

Jesienne sumy

Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.  

Rafał Stasiak

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Sumowe porady

Przegląd woblerów sumowych do trollingu

Każdy wędkarz, łowiący w trollingu sumowym, ma swoje woblerowe pewniaki i posiada swoją tajną broń na daną wodę. Trollingowe wędkarstwo sumowe swój największy boom i rozkwit miało gdzieś w okolicach roku 2012 i z każdym kolejnym rokiem przybywało przynęt przeznaczonych do łowienia sumów tą metodą. Rynek wobler&o…

Mateusz Frankiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com