nagłówek h1

Daiwa Prorex TW 100SV L – nowość 2018

W bieżącym sezonie firm Daiwa wypuściła interesujący multiplikator. Sprzęt posiada system redukujący ryzyko splątania podczas rzutu oraz pozwala na stosowanie szerokiego wachlarza obciążenia. Mowa tutaj o Prorex TW 100SV L. 

Dodano: 2018-07-08

W kołowrotku Prorex TW 100SC L zastosowano 7 łożysk kulowych, szpulę SV oraz magnetyczny hamulec MagForce. Te oraz wiele innych właściwości pozwalają mu zająć wysokie miejsce w segmencie multiplikatorów. Dodatkowo wspomniany system redukujący splątanie podczas rzuutu pozwala stosować szeroką gamę obciążeń (od 5 do 80 g), z jednoczesnym wyeliminowaniem przytrzymywania szpuli palcem.

Polecamy artykuły

Rekordowa samotna wyprawa

Opowieści

Rekordowa samotna wyprawa

Mamy sobotę 16 września 2017 roku, dzwoni budzik, jest 6:30 rano, pora wstać ponieważ przede mną kolejna sumowa wyprawa. Miała być, jak każda inna. Okazało się inaczej. To był dzień, kiedy złowiłem suma na miarę rekordu świata.  

Jean-christophe Conéjéro

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Łowiska

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Wyprawa nad Wisłę mazowiecką to coś więcej niż zwykły wyjazd na ryby. To przygoda, to możliwość obcowania z dziką przyrodą, z dala od ludzi. Wyjazd taki, nawet gdy nie uda się nam złowić upragnionej ryby, na długo zapisze się w naszej pamięci, bo na podobnych wyprawach nic nie jest takie samo.  

Mateusz Frankiewicz

Sezon na zębate

Poza sezonem

Sezon na zębate

Zimowo-wiosenne wędkowanie jest dla wielu łowców jedynie przedsmakiem prawdziwego sezonu, który rozpoczyna się dopiero wraz z zakończeniem okresów ochronnych ich ulubionych gatunków. Dla nas, spinningistów, pierwszy dzień maja zawsze był datą niejako magiczną. Nie tylko z powodu długiego wee…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com