nagłówek h1

Alaris Light Jig Spin

Nowość w ofercie marki Okuma – wędzisko Alaris. Produkt występuje w dwóch długościach i z dwoma możliwymi ciężarami wyrzutowymi. 

Dodano: 2018-11-05

Sebastian Rzytki, członek ProTeam Okuma w poniższym filmie zaprezentował nowość w ofercie Okumy. Wędka Alaris występuje w następujących parametrach: 240cm (c.w. do 12g) oraz 270 cm (c.w. do 15 g). Obydwa modele charakteryzują się szybką akcją. Więcej opowie Wam Sebastian.

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com