nagłówek h1

3 sumy w 3 godziny

Aleksandra Żródelna wraz z Adrianem Polakowskim spędzili około 3 godziny nad dużym zbiorkiem zaporowym. W dość krótkim czasie udało im się złowić 3 sumy.

Dodano: 2018-06-08

Aleksandra Źródelna wraz z chłopakiem Adrianem Polakowskim spędzili 3 godziny nad dużym zbiorkiem zaporowym. Pierwszy tegoroczny vertical zaowocował fajnymi sumami. Niestety, te większe wąsacze nie współpracowały tym razem. Natomiast udało się im złowić 3 sztuki około 90cm. Skusiły się one na Clonk Teasera dopalonego tłustymi rosówkami. Wszystkie brania nastąpiły przed zachodem słońca, na około 5-7 metrach, były one agresywne i zdecydowane.  Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych zasiadkach.

Czytaj również: Mikado Territory Cat

 

 

Polecamy artykuły

Rekordowa samotna wyprawa

Opowieści

Rekordowa samotna wyprawa

Mamy sobotę 16 września 2017 roku, dzwoni budzik, jest 6:30 rano, pora wstać ponieważ przede mną kolejna sumowa wyprawa. Miała być, jak każda inna. Okazało się inaczej. To był dzień, kiedy złowiłem suma na miarę rekordu świata.  

Jean-christophe Conéjéro

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Łowiska

Sumy z Wisły Mazowieckiej

Wyprawa nad Wisłę mazowiecką to coś więcej niż zwykły wyjazd na ryby. To przygoda, to możliwość obcowania z dziką przyrodą, z dala od ludzi. Wyjazd taki, nawet gdy nie uda się nam złowić upragnionej ryby, na długo zapisze się w naszej pamięci, bo na podobnych wyprawach nic nie jest takie samo.  

Mateusz Frankiewicz

Sezon na zębate

Poza sezonem

Sezon na zębate

Zimowo-wiosenne wędkowanie jest dla wielu łowców jedynie przedsmakiem prawdziwego sezonu, który rozpoczyna się dopiero wraz z zakończeniem okresów ochronnych ich ulubionych gatunków. Dla nas, spinningistów, pierwszy dzień maja zawsze był datą niejako magiczną. Nie tylko z powodu długiego wee…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com