nagłówek h1

3 sezon Świata Suma czas zacząć

Witajcie w nowym sezonie 2019. Jest to już trzeci rok naszej działalności, który przyniesie wiele zmian. O których dowiecie się z poniższego materiału. 

Dodano: 2019-01-02

Do tej pory Świat Suma był wydawany w formie kwartalnika. W pierwszym roku w wersji drukowanej, a od 2018 roku tylko elektronicznie. Już w przyszłym tygodniu światło dzienne ujrzy Świat Suma 1/2019. Będzie to pierwszy z 6 tegorocznych wydań. Zgadza się – będziemy dwumiesięcznikiem. Niezmiennie pozostajemy w wersji elektronicznej i darmowej. Zachęcamy do pobrania aplikacji Wydawnictwo AS PRO MEDIA oraz śledzenia naszych poczynań na profilach portali Facebook i Instagram.

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com